Vile 4 kateshe per shitje ne Autostraden Tirane-Durres, perballe City Park (TRS-1117-52R)

ID TRS-1117-52R
Lloji prones Vile
Status Në Shitje
Çmimi € 400.000 Euro
Sipërfaqe m2 1800 + 760 m2
Dhoma 7
Tualete 2
Ballkone 3
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Autostrada Tirane-Durres, kilometri 12

Shtepi per shitje ne autostraden Tirane-Durres kilometri 12.

Shtepia ndodhet buze autostrades, perballe City Park.

Siperfaqja totale e truallit eshte 1800 m2 ndersa siperfaqja e ndertimit prej 760 m2 eshte e organizuar ne kater kate si me poshte:

Kati i pare ka ne perberje dy garazhe dhe nje ambient tjeter te hapur qe mund te perdoret sipas deshires se klientit. 

Kati I dyte permban dy dhoma, korridor dhe tualet.

Kati I trete ka ne perberje tre dhoma dhe nje tualet.

Kati I katert organizohet ne dy dhoma gjumi dhe nje holl te madh.

Shtepia ofrohet e pa mobiluar.

Secili kat i viles eshte i rrethuar me ballkone qe ofrojne nje pamje te shkelqyer te zones perreth. 

Oborri i viles eshte i sistemuar dhe mund te perdoret si nje mjedis clodhes dhe relaksues. 

Kjo prone eshte e pershtatshme per banim por mund te tjetersohet ne funksion te deshirave te klienteve.

Ajo ndodhet ne zonen industriale te autostrades dhe ofron nje mjedis ideal per zhvillimin e llojeve te ndryshme te biznesit.

E pajisur me certifikate te rregullt pronesie.

 

Cmimi 400.000 euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën