Vile 4-kateshe per shitje ne Mjull Bathore ne Tirane

ID TRR-1219-42T
Lloji prones Vile
Status Në Shitje
Çmimi € 1.200.000 Euro
Sipërfaqe m2 750
Dhoma 6
Tualete 4
Ballkone 3
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Mjull Bathore

Vile per shitje ne rezidencen Acacia Hills ne Tirane.
Prona ka nje siperfaqe parcele prej 750 m2 dhe 600 m2 siperfaqe ndertimi.
Vila organizohet ne 4 kate te cilat ndahen perkatesisht ne:
-kati perdhe: dhome gjumi, vinoteke, lavanteri dhe garazh ku mund te akomodohen 2 makina.
-Kati i pare: sallon ,kuzhine, 1 dhome gjumi dhe verande.
-Kati i dyte: 3 dhoma gjumi, 3 tualete dhe verande.
-Kati i trete: dhome matrimoniale, tualet, garderobe dhe verande.
Prona ofrohet e pamobiluar pervec kuzhines.
Vila ka disa avantazhe nder te cilat mund te permendim:
sistemi i ngrohjes ne dysheme, sistemi qendror chiller, dritaret triplex dhe dopio cati per nje izolim akustik e termik perfekt.
E gjithe vila eshte  e shtruar me parket.
Vila rrethohet nga nje kopesht i gjelberuar rreth 150 m2 i cili eshte e pajisur me sistem vaditje.
I gjithe ambjenti eshte i pajisur me sistem alarmi.
Rezidenca ofron mirembajtje dhe siguri per te gjithe banoret.
Ka akses te lehte ne zonen  e Saukut, zonen e TEG-ut, autostraden Tirane-Elbasan etj.
Prona eshte e pajisur me certifikate pronesie.

Cmimi: 1.200.000 Euro.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën