Vile 4 kateshe per shitje ne zonen e Institutit ne Tirane

ID TRS-1119-37S
Lloji prones Vile
Status Në Shitje
Çmimi € 580.000
Sipërfaqe m2 982
Dhoma 6
Tualete 5
Ballkone 3
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Bulevardi Blu

Vile 4 kateshe per shitje ne rrugen Bulevardi Blu ne Tirane.
Ndodhet prane rruges kryesore me siperfaqe totale ndertimi prej 982 m2.
Vila organizohet ne 3 kate, papafingo dhe bodrum si me poshte:
Kati perdhe: mund te perdoret per aktivitete biznesi
Kati pare: organizohet ne sallon me kuzhine te perbashket, 3 dhoma gjumi, korridor, 2 tualete dhe ballkon.
Kati dyte: organizohet ne sallon sebashku me kuzhinen, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, korridor dhe ballkon.
Kati trete: eshte papafingo me dhome ndenje dhe ngrenje sebashku, 1 tualet dhe verande.
Shtepia ofrohet e mobiluar totalisht ne menyre moderne .
Dhomat jane te bollshme dhe te mbushura me drite natyrale.
Ka te instaluar 4 kondicioner te vendosur ne sallon dhe korridor per ngrohjen dhe ftohjen.
Vila eshte e orientuar nga veri-lindje-perendim.
Ne pjesen e perparme ka nje oborr te mbushur me lule dhe peme te ndryshme.
Ka akses direkt ne rrugen Bulevardi Blu, rrugen Elez Isufi, rrugen Faik Konica etj.
Prona dispono certifikate pronesie.

Cmimi 580.000 Euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën