Vile 4 kateshe per shitje ne zonen e Saukut, ne Tirane (TRS-319-2T)

ID TRS-319-2T
Lloji prones Vile
Status Në Shitje
Çmimi € 350.000 Euro
Sipërfaqe m2 650 m2
Dhoma 3
Tualete 2
Ballkone 3
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa

Vile 4 kateshe per shitje prane rruges Ahmet Duhanxhiu ne Tirane.

Ndertesa ka nje siperfaqe trualli prej 450 m2 dhe siperfaqe totale banimi prej 200 m2.

Hapesira e brendshme ndahet ne 4 kate ku vetem kati i 3-te eshte i rregulluar. Te gjitha katet kane nje strukture te organizuar ne 2 dhoma gjumi, sallon, korridor, 2 tualete, verande. 

Dhomat ne secilin kat kane verande te vecuar e cila ofron pamje te zonave perreth. 

Te katerta katet jane te lidhura me shkalle te brendshme midis tyre.

Zona eshte shume e qete, me ajer te paster dhe eshte e shpallur zone ne mbrojtje nga Bashkia e Tiranes.

Vila ofron oborr te pershtatshem per parkim dhe eshte e rrethuar e gjithe nga nje mur mbrojtes.

Ka akses te lehte ne autostraden Tirane-Elbasan etj.

Prona eshte e pajisur me certifikate te rregullt pronesie.

 

 Cmimi 350.000 Euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën