Vile 4-kateshe per shitje prane Kryegjyshates ne zonen e Ali Demit ne Tirane

ID TRS-821-57F
Lloji prones Vile
Status Në Shitje
Çmimi € 623.000
Sipërfaqe m2 623
Dhoma 3
Tualete 8
Ballkone 4
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Agush Gjergjevica

Vile per shitje prane rruges Agush Gjergjevica ne Tirane.
Siperfaqja totale e baneses eshte 623 m2, eshte e ndare ne kater kate ku secili kat ka sallon me kuzhine dhe hapesire per ngrenie, 3 dhoma gjumi, 2 banjo dhe ballkon, te cilat organizohen si me poshte:
Ka nje kat gjysem te nendheshem, me nje siperfaqe prej 135.3 m2.
Kati i pare ka nje siperfaqe totale prej 162.7 m2 ku ne te perfshihet siperfaqja e verandes prej 27.4 m2 dhe siperfaqja e ambientit prej 135.3 m2.
Kati i dyte ka te njejtat permasa idenitike me katin e pare.
Kati i trete ka gjithashtu te njejten siperfaqe prej 162.7 m2.
Vila ndodhet ne nje zone te qete dhe te pershtatshme per banim.
Prona ofrohet me nje certifikate te rregullt pronesie.


Cmimi: 623.000 euro 
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën