Vile 4-kateshe per shitje prane rrethrrotullimit te Doganes ne Tirane

ID TRS-721-33V
Lloji prones Vile
Status Në Shitje
Çmimi € 550.000
Sipërfaqe m2 519 m2
Dhoma 8
Tualete 5
Ballkone 3
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Vangjel Noti

Vile per shitje ne rrugen Vangjel Noti ne Tirane.
Eshte e ndare ne 4 kate dhe e rrethuar me mure per te ofruar privatesi, ku siperfaqja toke eshte 479 m2 ndersa siperfaqja e ndertimit eshte 519 m2.
Kati I: Bar-kafe me siperfaqe 110 m2, dy dhoma dhe nje banjo.
Kati II: Ka sallon dhe kuzhine, 3 dhoma gjumi, 2 banjo dhe ballkon.
Kati III: Organizohet ne sallon me kuzhine, 3 dhoma gjumi, 2 banjo dhe ballkon.
Kati IV: Organizohet ne nje ambient te hapur papafingo dhe nje verande.
Vila ofrohet totalisht e mobiluar me nje stil bashkekohore e pershtatshme per nje jetese te rehatshme, e shtruar e gjitha me parket druri cilesore, dritaret jane me grila, salloni dhe kuzhina ne secilin kat kane hapesire te madhe, kuzhina eshte e kompletuar me cdo pajisje te nevojshme elektroshtepiake dhe ka tavoline ngrenieje, dhomat jane te mobiluara me mobilie moderne, banjot kane goxha hapesire dhe jane te shtruara me pllaka.
Oborri eshte i gjelberuar me peme, ofron edhe ambient ndenjeje jashte per nje mbremie te kendshme, ka siperfaqe te bollshme duke ofruar dhe mundesi parkimi per 6-7 makina.
Ambienti shtepiak ngrohet dhe ftohet nepermjet sistemit qendror chiller dhe sistem kapot ne te gjithe vilen.
Banesa eshte e pershtatshme si per banim ashtu edhe per biznese te ndryshme si kopesht, cerdhe, hotel etj.
Ndodhet prane zones se Don Boskos.
Prona eshte e pajisur me certifikate te rregullt pronesie.

Cmimi: 550.000 euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën