Vile 4-kateshe per shitje prane rruges se Elbasanit ne Tirane

ID TRS-1019-79T
Lloji prones Vile
Status Në Shitje
Çmimi € 1.000.000
Sipërfaqe m2 336
Dhoma 0
Tualete 0
Ballkone 0
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rezidenca Amerikane

Vile 4-kateshe per shitje prane Ambasades Turke ne Tirane.
Prona ka nje siperfaqe totale 336 m2 dhe siperfaqe ndertimi 155 m2.
Cdo kat organizohet ne: sallon bashke me kuzhine, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone.
Vila eshte mjaft e pershtatshme per banim.
Zona eshte mjaft e qete dhe e sigurt.
Ofrohet totalisht e mobiluar dhe ne kushte mjaft te mira.
Vila eshte e orientuar nga verilindja.
Ka akses te lehte ne rrugen e Elbasanit, zonen e Saukut, rrugen Faik Konica etj.
Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.


Cmimi: 1.000.000 Euro.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën