Vile 4-kateshe per shitje prane rruges se Elbasanit ne Tirane

ID TRS-621-7V
Lloji prones Vile
Status Në Shitje
Çmimi € 600.000
Sipërfaqe m2 439 m2
Dhoma 4
Tualete 4
Ballkone 2
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Hysen Cino

Vile 4-kateshe per shitje ne rrugen Hysen Cino ne Tirane.
Shtepia eshte e ndare ne 4 kate, ku siperfaqja e truallit eshte 154 m2 ndersa siperfaqja e ndertimit eshte rreth 439 m2, te cilat perfshijne:
Kat I: sallon se bashku me kuzhine, dhome gjumi, banjo, korridor dhe nje paradhome.
Kat II dhe III: sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi, dy banjo, korridor dhe ballkon.
Kat IV: sallon, kuzhine, dhome gjumi, banjo dhe verande.
Vila ofrohet e mobiluar me mobilje druri, me mure pjeserisht te mbuluara me pllaka dekorative dhe e tera e shtruar me pllaka.
Oborri ka vend te bollshem, duke ofruar mundesi per parkim makine, me lule dhe peme te ndryshme.
Salloni dhe dhomat e gjumit kane kondicioner per ngrohjen dhe ftohjen e ambientit.
Duke patur nje orientim nga jug-lindja, i mundeson drite dielli pergjate gjithe dites dhe pamje te vendit perreth.
Lidhet me rrugen Faik Konica, Arben Broci si edhe ndodhet afer Ambasades Amerika.
Prona eshte e pajisur me certifikate te rregullt pronesie.

Cmimi: 600.000 euro
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën