Vile 4 kateshe per shitje prane rruges Siri Kodra ne Tirane

ID TRS-324-59Z
Lloji prones Vile
Status Në Shitje
Çmimi € 800.000
Sipërfaqe m2 820.3
Dhoma 9
Tualete 8
Ballkone 5
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Bib Pasha

Vile 4 kateshe per shitje prane rruges Besa ne zonen e Ish Frigoriferit ne Tirane.
Ka nje siperfaqe  trualli prej 347m2 dhe siperfaqe ndertim prej 820.3 per te kater katet.
Kati i pare eshte i organizuar ne sallon open space se bashku me ambient gatimi, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, korridor lidhes dhe nje ballkon.
Kati i dyte, i trete dhe i katert jane te paperfunduar dhe open space.
Kati i nendheshem sherben si parkim, ku mund te parkohen lestesihet 5 makina.
Lidhja midis kateve realizohet me shkalle te jashtme.
Ngrohja dhe ftohja ne katin e pare realizohet me kondicioner te vendosur ne secilin ambient, gjithashtu ka dhe nje oxhak funksional.
Orientimi eshte Jug-Lindje-Perendim duke mundesuar ndricim natyral pergjate gjithe dites.
Vila eshte e pozicionuar ne nje zone mjaft te qete te rrethuar me vila tjera.
Zona lidhet shpejt me rrugen 5 Maji, rrugen Ferit Xhajko, Bulevardin e Ri etj.
Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Cmimi 800.000 euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën