Vile 4 kateshe per shitje tek Vilat Gjermane, ne Tirane (TRS-119-39S)

ID TRS-119-39S
Lloji prones Vile
Status Në Shitje
Çmimi € 350.000 Euro
Sipërfaqe m2 696 m2
Dhoma 9
Tualete 5
Ballkone 2
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa

Vile 4 kateshe per shitje tek Vilat Gjermane, ne rrugen Fuat Toptani, ne Tirane.

Ndertesa ka nje siperfaqe trualli prej 222 m2 dhe siperfaqe totale banimi prej 474 m2.

Hapesira e brendshme ndahet ne 4 kate.

Kati perdhe: 2 dhoma sebashku me kuzhinen, 2 tualete, magazine dhe garazh.

Kati i pare: 2 dhoma, korridor, tualet.

Kati i dyte: kuzhine sallon sebashku, 1 dhome gjumi, tualet dhe ballkon.

Kati i trete: 3 dhoma gjumi, tualet, korridor dhe ballkon.

Dy katet e fundit kane dalje neper ballkonet qe ndodhen rreth e perqark viles dhe ofrojne ndricim te hapesirave te brendshme. Kati i trete eshte i mobiluar dhe 3 dhomat jane te shtruara me parket. Ne katin e dyte jane bere instalimet elektrike, hidraulike dhe eshte sovatuar. Kati i pare ka nje dhome qe aktualisht sherben si dyqan per biznes, ndersa dhoma tjeter eshte e pamobiluar. Ne katin perdhe jane dy dhoma gjumi me kuzhine respektive dhe tualet.

Te treja katet jane te lidhura me shkalle te brendshme.

Zona eshte shum e qete, me plot ajer te paster.

Ka akses te lehte te rruga Elbasanit, rruga Vilat Gjermane etj.

Prona eshte e pajisur me leje legalizimi dhe eshte ne process hipotekimi.

 

Cmimi 350.000 Euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën