Vile 4 katshe ne shitje prane Vilave Amerikane ne Tirane

ID TRS-1020-51i
Lloji prones Vile
Status Në Shitje
Çmimi € 804.000
Sipërfaqe m2 536
Dhoma 8
Tualete 8
Ballkone 9
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Haki Shehu

Vile 4 katshe ne shitje  ne rrugen Haki Shehu , afer Vilave Amerikane .
Banesa ka nje siperfaqe totale prej 536 m2 , te 4 katet dhe trualli me siperfaqe prej 246 m2dhe ofrohet e pamobiluar.

Me pare eshte perdorur si kopesht femijesh , keshtuqe ka vetem nje kuzhine ne katin perdhe, por ofron mundesine per te bere sallon dhe kuzhine ne katet e tjera.
Shperndarja e brendshme eshte si me poshte :
-Kati perdhe eshte me siperfaqe 122 m2 me tre  dhoma ku ne njeren eshte dhe nje kuzhine, korridor dhe dy tualete .
-Kati I pare eshte me siperfaqe 138m2 me tre dhoma ,korridor , dy tualete dhe tre ballkone.
-Kati I dyte eshte me siperfaqe 138m2 me tre dhoma , korridor , dy tualete dhe tre ballkone.
-Kati I trete eshte me siperfaqe 138m2 me tre dhoma , korridor , dy tualete dhe 3 ballkone.
Vila ka dhe nje hapesire perpara hyrjes ne te cilen jane te vendosura shkallet e jashtme.
Ngrohja dhe ftohja behet me kaldaja te cilat jane te vendosura ne cdo kat dhe cdo dhome.
Orientimi I baneses eshte nga veri-lindja dhe veri-perendimi me drite gjate dites .Rrethohet nga gjelberimi I pemeve dhe bimeve rreth saj , si ne kopshtet ngjitur ashtu dhe ne rrethimin e viles.
Ka mundesi parkimi ne oborrin e baneses dhe ne rrugicat afer saj.

Nder pikat e forta qe kjo banese ka , eshte vendndodhja dhe qetesia qe ofron.Duke qene ne nje zone me vila rezidenca dhe ambasada (Ambasada Turke , Ambasada Rumune) siguria eshte kryefjala e zones.
Larg zhurmave dhe smogut te qytetit por mjaftueshem afer per te aksesuar rruget kryesore te tij.
Ka akses ne rrugen e Elbasanit dhe rruget e tjera lidhese .
Disponon certifikate te rregullt pronesie .

Cmimi 1500 Euro/ m2

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën