Vile 5 kateshe me qira prane Bulevardt Zhan D’Ark ne Tirane

ID TRR-124-23G
Lloji prones Vile
Status Me Qira
Çmimi € 2500
Sipërfaqe m2 547
Dhoma 6
Tualete 4
Ballkone 3
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Arkitekt Kasemi

Vile 5 kateshe per qira ne rrugen Arkitekt Kasemi ne Tirane.
Vila ofron nje siperfaqe totale prej 475 m2. 
Kati i pare organizohet ne nje ambient open space dhe nje tualet. 
Kati i dyte organizohet ne dhome ndenje, kuzhine te vecuar dhe nje tualet. 
Kati i trete dhe i katert ofrojen secili nga 3  dhoma gjumi,nga  nje tualet dhe nga nje ballkon. 
Kati i peste organizohet ne nje ambient open space dhe nje verande te madhe. 
Vila eshte e shtruar me pllake dhe ofrohet e pamobiluar. 
Ngrohja dhe ftohja mundesohen nga sistem i kaldajave ne te gjithe vilen.
Orientohet nga lindja duke mundesuar drite dhe ngrohtesi per gjate gjithe dites. 
Vila ka ne dispozicion dhe nje oborr me siperfaqe  prej 80 m2 dhe ka hapesire per te parkuar dy makina. 
Eshte e pershtatshme per aktivitete te ndryshme biznessi si zyra marketingu, zyre dentare, shoqate, qender kursesh dhe shume te tjera.
Vila ndodhet ne nje zone te qete te zhvilluar, me shume facilitate prane.
Zona ka dalje te menjehershme ne zonen e Brrylit, ne Bulevardin Zhan D’Ark dhe ne zonen e Ali Demit.


Cmimi: 2500 euro/muaj 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën