Vile 5 kateshe me qira prane zones se Zogut te Zi ne Tirane

ID TRR-520-8S
Lloji prones Vile
Status Me Qira
Çmimi € 2300
Sipërfaqe m2 850
Dhoma 9
Tualete 9
Ballkone 4
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Zogu i Zi

Jepet vile 5 kateshe me qira ne rrugen Luis Jansin Henkard ne Tirane.
Shtepia ka nje siperfaqe trualli prej 386 m2 dhe siperfaqe totale ndertimi prej 890 m2 e cila organizohet ne 5 kate si meposhte:
Kati perdhe eshte in dare ne dy hyrje te vecanta 2+1 dhe 1+1.
Kati i pare organizohet ne soxhorno e madhe, kuzhine e vecuar, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkon rreth e perqark viles.
Kati i dyte dhe kati i trete jane te ndare ne dy apartamente me dy dhoma gjumi dhe 1 dhome gjumi.
Kati i katert eshte hapesire e hapur me 1 tualet.
Vila ofrohet pjeserisht e mobiluar ne kushte bashkekohore e cila mund te perdoret per aktivitete te ndryshme biznesi si: institucion, kopesht, shkolle, qender kursesh etj.
Dhomat jane me hapesire te bollshme dhe ofrojne drite natyrale gjate gjithe dites.
Katet ndahen me shkalle te brendshme.
Ne pjesen e perparme dhe te pasme te viles ne oborr ka hapesire per te parkuar 3-4 makina.
Ka akses ne rrugen Ali Kolonja, rruga Dritan Hoxha, zonen e Zogut te Zi, rrugen Muhamet Gjollesha etj.

Cmimi 2300 Euro / Muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën