Vile 5 kateshe per shitje prane Fakultetit te Ekonomise ne Tirane

ID TRS-220-11S
Lloji prones Vile
Status Në Shitje
Çmimi € 750.000
Sipërfaqe m2 750
Dhoma 9
Tualete 9
Ballkone 3
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Kadri Kerciku

Vile 5 kateshe per shitje ne rrugen Kadri Kerciku ne Tirane.
Ndodhet ne zone te qete dhe shume prane me rrugen e Elbasanit.
Ofron nje siperfaqe totale toke prej 750 m2 dhe siperfaqe totale ndertimi prej 720 m2 e cila organizohet ne 5 kate si meposhte:
Kati gjysem perdhe ka nje apartament 1+1.
Kati perdhe eshte i organizuar ne 3 apartamente te ndara me nga 1 dhome gjumi, sallon me kuzhine te perbashket, tualet dhe ballkon.
Kati i dyte ka 2 apartamente  te ndara me nga 1 dhome gjumi, sallon me kuzhine, tualet dhe ballkon.
Kati i trete ka 2 hyrje te ndara dy dhome e kuzhine dhe 1 dhome e kuzhine me tualete respektive dhe ballkon.
Kati i katert eshte papafingo dhe organizohet ne dhome ndenje, sallon me kuzhine te perbashket, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe verande.
Ndarja nepermjet kateve behet me ane te shkalleve te jashtme.
Vila ofrohet totalisht e mobiluar ne kushte bashkekohore.
Punimet e brendshme jane teper cilesore.
Vila ka nje oborr prej 350 m2 e cila eshte e mbjell me peme te ndryshme.
Ofron vende parkimi per 3-4 makina ne pjesen e perparme.
Ka akses ne rrugen Arben Broci, rrugen Gramoz Pashko, rrugen e Elbasanit, prane Qytetit te Studentit etj.
Prona disponon certifikate te rregullt pronesie.

Cmimi 750.000 Euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën