Vile dhe Toke per shitje ne zonen e Farkes ne Tirane (TRR-719-26T)

ID TRR-719-26T
Lloji prones Vile
Status Në Shitje
Çmimi € 980.000 Euro
Sipërfaqe m2 470 m2
Dhoma 8
Tualete 3
Ballkone 2
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Farke

Vile dhe Toke per shitje ne rrugen Lugjasi ne Tirane.

Prona ka nje siperfaqe toke prej 10373 m2 dhe siperfaqje vile prej 470 m2.

Vila eshte e organizuar ne 2 kate ku secili kat ndahet ne:

Kati i pare: sallon, 4 dhoma gjumi, tualet dhe verande.

Kati i dyte: sallon, 4 dhoma gjumi, tualet dhe ballkon.

Punimet e brendshme dhe te jashtme jane shume cilesore.

Vila ofrohet totalisht e mobiluar dhe eshte e shtruar me pllaka.

Banesa eshte e rrethuar nga toke e cila eshte mjaft e favorshme per ndertim.

Ka akses te lehte ne zonen e Farkes, zonen e Shkozes etj.

Prona eshte e pajisur me certifikate te rregullt pronesie.

 

Cmimi: 980.000 Euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën