Vile dy kateshe me qera ne rrugen e Elbasanit, ne Tirane (TRR-518-26d)

ID TRR-518-26d
Lloji prones Vile
Status Me Qira
Çmimi € 1000 Euro
Sipërfaqe m2 170 m2
Dhoma 4
Tualete 4
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga e Elbasanit

Vile dy kateshe per qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane.

Vila ka nje siperfaqe prej 170 m2 e shperndare ne dy kate.

Kati i pare ofron sallon, kuzhine, nje dhome gjumi dhe tualet.

Kati i dyte ofron tre dhoma gjumi dhe tre tualete, perkatesisht nga nje per dhome.

Vila ofrohet e mobiluar dhe e shtruar me parket.

Ftohja dhe ngrohja sigurohet nga kondicioner te vendosur ne cdo dhome.

Orientimi i viles eshte nga lindja dhe ofron pamje te hapur te zones perreth.

Mundesi parkimi per dy makina ne oborrin e viles.

Zona eshte e qete dhe ka akses te lehte ne autostraden Tirane-Elbasan , ne Pakun e Madh te Tiranes etj.

 

Cmimi 1000 Euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën