Vile dy kateshe me qera ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane, (TRR-718-11d)

ID TRR-718-11d
Lloji prones Vile
Status Me Qira
Çmimi € 1200 Euro
Sipërfaqe m2 280 m2
Dhoma 4
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Pjeter Budi

Vile dy kateshe me qera ne prane Qytetit Studenti ne Tirane.

Vila ka nje siperfaqe ndertimi 280 m2 dhe siperfaqe trualli 660 m2.

Kati i pare eshte i organizuar ne tre dhoma koridor te madh dhe tualet.

Kati i dyte eshte i oragnizuar ne sallon, kuzhine te ndare dhe nje dhome.

Ofrohet e pamobiluar.

Vila mund te perdoret per biznese te ndrsyhme si Kopesht femijesh, Hostel etj.

Oborri ka hapesira te shfrytezueshme dhe ka dhe dy vende per parkim makinash.

Zona eshte e qete dhe ka akses te lehte ne rrugen e Elbasanit.

 

Cmimi 1200 Euro/muaj

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Vile tre kateshe me qera ne rrugen Fuat Toptani ne Tirane
Me nje hapesire banimi 330 m2 te shpernda
Me Qira 1215-18K 1300 €

Vile tre kateshe me qera ne rrugen Fuat Toptani ne Tirane Me nje hapesire banimi 330 m2 te shperndare ne tre kate ...

Vile 2-kateshe me qera prane Kompleksit Dinamo ne Tirane.
Vila ndodhet ne nje grup vilash, ne nje n
Me Qira 813-18 1300 €

Vile 2-kateshe me qera prane Kompleksit Dinamo ne Tirane. Vila ndodhet ne nje grup vilash, ne nje nga zonat me te qeta ...