Vile dy kateshe me qira ne zonen e Kombinatit ne Tirane

ID TRR-723-38R
Lloji prones Vile
Status Me Qira
Çmimi € 1000
Sipërfaqe m2 348
Dhoma 4
Tualete 4
Ballkone 2
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Zyber Zeneli

Vile dy kateshe me qira ne rrugen Zyber Zeneli ne zonen e Kombinatit.
Vila organizohet ne dy kate banim dhe 1 kat i organizuar ne garazhd dhe depo.
Kati perdhe ku ndodhet garazhdi dhe depoja ka nje siperfaqe prej 46.2 m2.
Kati i pare ka nje siperfaqe totale prej 157 m2 te organizuar ne sallon se bashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, korridor dhe nje verande me siperfaqe 20 m2. 
Kati i dyte i viles ka nje siperfaqe totale 142 m2 me organizim te njejte me katin e pare: 1 sallon se bashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, korridor dhe nje verande me siperfaqe 21 m2.
Shtepia ofrohet totalisht e mobiluar, ne gjendje shume te mire dhe e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme. 
Oborri ka nje siperfaqe totale prej 495 m2 dhe ofron peme frutore dhe vendparkim per disa makina.
Vila eshte e pajisur me kondicionere qe mundesojne ngrohjen dhe ftohjen e ambienteve dhe gjithashtu kati i pare ka sistem kaldaje me oxhak per ngrohje. 
Zona eshte e qete, me ajer te paster dhe nga veranda ka pamje te lire te qytetit. 

Cmimi: 1000 Euro/muaj (tatimi i perfshire ne cmim)

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën


Vile 3 kateshe me qira ne rrugen e Vilave ne zonen e Lundres ne Tirane.
Siperfaqja e pergjithshme
Me Qira 1023-14Z 1100 €

Vile 3 kateshe me qira ne rrugen e Vilave ne zonen e Lundres ne Tirane. Siperfaqja e pergjithshme e viles per te 3 ...