Vile dy kateshe ne shitje ne zonen e Kombinatit ne Tirane

ID TRS-723-69R
Lloji prones Vile
Status Në Shitje
Çmimi € 330.000
Sipërfaqe m2 348
Dhoma 4
Tualete 4
Ballkone 2
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Zyber Zeneli

Vile dy kateshe ne shitje ne rrugen Zyber Zeneli ne zonen e Kombinatit.
Vila organizohet ne dy kate banim, garazhd dhe depo, me nje sipefaqe totale ndertimi prej 348 m2.
Kati perdhe ku ndodhet garazhdi dhe depoja ka nje siperfaqe prej 46.2 m2.
Kati i pare ka nje siperfaqe totale prej 157 m2 te organizuar ne sallon se bashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, korridor dhe nje verande me siperfaqe 20 m2. 
Kati i dyte i viles ka nje siperfaqe totale 142 m2 me organizim te njejte me katin e pare: 1 sallon se bashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, korridor dhe nje verande me siperfaqe 21 m2.
Shtepia ofrohet totalisht e mobiluar, ne gjendje shume te mire dhe e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme. 
Oborri ka nje siperfaqe totale prej 495 m2 dhe ofron peme frutore dhe vendparkim per disa makina.
Vila eshte e pajisur me kondicionere qe mundesojne ngrohjen dhe ftohjen e ambienteve dhe gjithashtu kati i pare ka sistem kaldaje me oxhak per ngrohje. 
Zona eshte e qete, me ajer te paster dhe nga veranda ka pamje te lire te qytetit. 
Prona disponon certifikate te rregullt pronesie.

Cmimi: 330.000 Euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën