Vile dy kateshe ne shitje ne zonen e Vores, ne Tirane

ID TRS-723-47Z
Lloji prones Vile
Status Në Shitje
Çmimi € 149.000
Sipërfaqe m2 385.5
Dhoma 4
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Marqinet

Vile 2 kateshe ne shitje ne rrugen Marqinet ne Vore, ne Tirane.
Ka nje siperfaqe trualli prej 385.5m2 dhe siperfaqe totale ndertimi prej 257m2 per te dy katet.
Shtepia organizohet ne dy kate si meposhte:
Kati pare: 1 sallon i madh se bashku me kuzhine,nje ambient ndenje,  2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe ballkon.
Kati dyte: sallon ndenje, 3 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon.
Katet ndahen ndermjet tyre me shkalle te jashtme.
Vila ofrohet e pamobiluar.
Dhoma jane me strukture te rregullt dhe ofrojne drite natyrale gjate dites.
Orientimi i viles eshte lindje dhe jug-perendim.
Zona eshte e qete dhe prane saj ndodhet shtepi te tjera private.
Ka akses te shpejt ne zonen e Prezes, rruga Koder Vore, autostraden Tirane-Durres etj.
Prona eshte e pajisur me certificate te rregullt pronesie.

Cmimi: 149.000 euro.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën