Vile dy kateshe ne shitje prane zones se 21 Dhjetorit ne Tirane

ID TRS-423-13G
Lloji prones Vile
Status Në Shitje
Çmimi € 250.000
Sipërfaqe m2 174 m2
Dhoma 4
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Milo Duci

Vile dy kateshe ne shitje ne rrugen Milo Duci ne Tirane.
Ofron nje siperfaqe trualli prej 174 m2 dhe nje siperfaqe ndertimi prej 82.5 m2 te organizuar ne dy kate banimi.
Kati i pare eshte i organizuar ne sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi, nje tualet, korridori lidhes dhe nje ballkon.
Kati i dyte eshte i shperndare ne sallon, ambient gatimi me vete, dy dhoma gjumi, nje tualet, korridori lidhes dhe nje ballkon.
Shtepia shitet e mobiluar me nje mobilim bashkekohor.
Perpara saj vila ka edhe nje oborr, i cili ofron gjelberim dhe mund te shfrytezohet si hapesire parkimi.
Zona eshte e qete dhe e mbushur me ajer te paster.
Ka akses te lehte ne zonen e 21 Dhjetorit, rrugen Muhamet Gjollesha etj.
Vila eshte e pajisur me certifikate te rregullt pronesie.

Cmimi 250.000 Euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën