Vile dy kateshe ne zonen e Xhafzotaj ne Durres

ID DRS-823-1Z
Lloji prones Vile
Status Në Shitje
Çmimi € 130.000
Sipërfaqe m2 899
Dhoma 4
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Po
Qyteti Durres
Adresa Xhafzotaj, Durres

Vile dy kateshe per shitje ne zonen e Xhafzotaj, prane Kompanise Aiba ne Durres.
Vila eshte e rrethuar me siperfaqe are prej 899m2.
Siperfaqja e truallit eshte 300m2, dhe siperfaqja e ndertimit per te dy katet 214m2
Vila eshte e organizuar ne dy kate dhe aktualisht eshte ne faze karabina.
Gjithashtu, vila eshte e veshur me mur dhe catia eshte ne gjendje shume te mire.
Eshte e pozicionuar ne nje zone te qete, shume prane akseve kreysore rrugore dhe prane kompanive te medha.
Zona lidhet shpejt me akset kryesore rrugore, si zona e Shijakut, zona e Durresit, zona e Fllakes etj.
Vila disponon dokumentacion te rregullt hipotekor, gjithashtu dhe toka me emertimin are disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Cmimi 130.000 euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Vila ndodhet ne Manez, ne rrugen Ali Beqja, Durres.

Siperfaqja e truallit eshte 350 m2 nders
Në Shitje DRS-1217-1R 135.000 €

Vila ndodhet ne Manez, ne rrugen Ali Beqja, Durres. Siperfaqja e truallit eshte 350 m2 ndersa siperfaqja e ...

Vile per shitje ne rrugen Maminas-Gjiri i Lalzit.

Vila ndodhet ne Manez, ne rrugen Ali Beqja, lag
Në Shitje DRS-917-1R 120.000 €

Vile per shitje ne rrugen Maminas-Gjiri i Lalzit. Vila ndodhet ne Manez, ne rrugen Ali Beqja, lagjia ...