Vile tre kateshe per shitje prane rruges Maminas-Gjiri i Lalzit ne fshatin Manez, Durres (DRS-917-1R)

ID DRS-917-1R
Lloji prones Vile
Status Në Shitje
Çmimi € 120.000 euro
Sipërfaqe m2 350 + 250m2
Dhoma 4
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Durres
Adresa Manez, Durres

Vile per shitje ne rrugen Maminas-Gjiri i Lalzit.

Vila ndodhet ne Manez, ne rrugen Ali Beqja, lagjia 4.

Siperfaqja e truallit eshte 350 m2 ndersa siperfaqja e ndertimit 290 m2.

Vila permban nje lulishte te vogel te mbjellur me peme frutore perballe dhe nje garazh me siperfaqe 30m2.

Siperfaqja e brendshme eshte e organizuar ne tre kate ku kati i pare permban nje sallon te madh te pajisur me oxhak, kuzhine te ndare, nje dhome gjumi, korridor dhe tualet. 

Kati i dyte permban 3 dhoma gjumi, korridor, ballkon dhe tualet ndersa kati i trete ka nje ambient te hapur qe mund te perdoret sipas deshires se klientit.   

Vila ndodhet shtate minuta larg nga plazhi i Hamallajt dhe 17 minuta larg nga Gjiri i Lalzit.

Infrastruktura rrugore e permiresuar siguron akses te shpejte ne zona turistike ndersa zona perreth ofron kushte optimale per nje ambient te qete.

 

Cmimi 120.000 euro

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Vila ndodhet ne Manez, ne rrugen Ali Beqja ne Durres.
Siperfaqja e truallit eshte 350 m2 ndersa sip
Në Shitje DRS-1217-1R 130.000 €

Vila ndodhet ne Manez, ne rrugen Ali Beqja ne Durres. Siperfaqja e truallit eshte 350 m2 ndersa siperfaqja e ndertimit ...