Vile dy kateshe per qira ne Yzberisht, Tirane

ID TRR-923-8X
Lloji prones Vile
Status Me Qira
Çmimi € 4000
Sipërfaqe m2 652
Dhoma 0
Tualete 4
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga 3 Deshmoret

Vile dy kateshe me qira ne rrugen 3 Deshmoret, prane rrethrrotullimit te Yzberishtit.
Kati i pare i viles ofron nje siperfaqe prej 326 m2 dhe eshte i organizuar ne 1 ambient zyre, 5 ambiente magazine, 1 tualet dhe 1 ambient open space i cili aktualisht eshte ne pune si market ushqimor. 
Kati i dyte i viles, po ashtu ofron siperfaqe prej 326 m2 dhe eshte i ndare ne nje ambient open space, 3 tualete , nje ballkon dhe nje kuzhine. Aktualisht eshte ne pune si restorant. 
Secili kat ka hyrje te vecante, eshte i shtruar me pllake dhe ofrohet i mobiluar.
Ngrohja dhe ftohja mundesohen nga kondicionere te vendosur ne ambientet kryesore te kateve. 
Vila ofron dhe mundesi parkimi. 
Eshte e  pershtatshme per biznese dhe veprimtari te ndryshme.
Vila ndodhet prane rruges kryesore ne nje zone te zhvilluar, me shume levizje dhe biznese te tjera prane. 
Zona ka akses te menjehershem ne zonen e Kombinatit, ne zonen e Astirit, dhe ne Bulevardin e Ri te Kasharit.


Cmimi: 4000 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën