Vile dy kateshe per shitje prane zones se Don Boskos ne Tirane

ID TRS-723-11R
Lloji prones Vile
Status Në Shitje
Çmimi € 300.000
Sipërfaqe m2 318
Dhoma 5
Tualete 2
Ballkone 3
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Llazar Shapatini

Vile dy kateshe ne shitje ne rrugen Llazar Shapatini, prane rruges Azem Galica.

Shtepia ka nje siperfaqe trualli prej 318 m2 dhe siperfaqe ndertimi 220 m2 te ndare ne 2 kate.

Kati i pare ka nje siperfaqe prej 100 m2 te organizuar ne 1 sallon se bashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 1 tualet, korridor dhe verande.

Kati i dyte ka nje siperfaqe prej 120 m2 te organizuar ne 1 sallon se bashku me kuzhinen, 3 dhoma gjumi, 1 tualet, korridor dhe 2 ballkone.

Dy katet e viles kane hyrje te vecuara nga njera-tjetra dhe mundesojne oborr dhe vendparkim per disa makina.

Ofrohet e pamobiluar ose e mobiluar ne varesi te kerkeses.

Struktura e viles eshte e rregullt dhe mundeson ngritje dhe per dy kate te tjera.

Zona eshte e qete ku mbizoterojne vilat dhe shtepite private.

Prona disponon certifikate te rregullt pronesie.

 

Cmimi: 300.000 Euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Vile dhe toke per shitje ne rrugen Jusuf Gervalla ne Tirane.
Ka nje siperfaqe toke prej 1000 m2 dhe
Në Shitje 1021-16V 310.000 €

Vile dhe toke per shitje ne rrugen Jusuf Gervalla ne Tirane. Ka nje siperfaqe toke prej 1000 m2 dhe siperfaqe ndertimi ...