Vile dy kateshe per shitje prane zones se Medresese, Tirane

ID TRS-623-19X
Lloji prones Vile
Status Në Shitje
Çmimi € 300.000
Sipërfaqe m2 178.3
Dhoma 3
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Hafiz Ibrahim Dalliu

Vile 2 kateshe per shitje ne rrugen Hafiz Ibrahim Dalliu ne Tirane.
Ofron nje siperfaqe trualli prej 178.3 m2, siperfaqe ndertimi totale prej 142.8 m2.
Secili kat i viles ka nje siperfaqe prej 71.4 m2.
Gjithashtu ne fund te truallit pozicionohet nje magazine e vogel prej 21.3 m2, e ndare ne dy pjese, depo dhe tualet.
Kati i pare i viles organizohet ne dhome gjumi, dhome ndenje dhe kuzhine, corridor dhe tualet. 
Kati i dyte organizohet ne dy dhoma gjumi, nje dhome te vogel e cila sherben si depo, ballkon dhe verande.
Katet ndahen ndermjet tyre me shkalle te brendshme.
Zona ku ndodhet eshte e qete dhe e zhvilluar. 
Mundesi perfekte per investim. 
Zona ka akses te menjehershem ne zonen e Pazarit te Ri, ne zonen e qendres se Tiranes si dhe ne rrugen e Dibres.
Prona disponon dokumentacion the rregullt hipotekor. 
Cmimi: 300.000 euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Vile 2 kateshe ne shitje ne Peze Helmes ne Tirane.
Vila ndodhet ne periferi te qytetit duke ofruar
Në Shitje 613-16 295.000 €

Vile 2 kateshe ne shitje ne Peze Helmes ne Tirane. Vila ndodhet ne periferi te qytetit duke ofruar ajrin e paster dhe ...