Vile kater kateshe me qira ne zonen e Saukut ne Tirane

ID TRR-1023-19X
Lloji prones Vile
Status Me Qira
Çmimi € 3000
Sipërfaqe m2 217.5
Dhoma 0
Tualete 4
Ballkone 9
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa

Vile kater kateshe me qira ne rrugen Ligor Lubonja ne Tirane. 
Ndertesa ofron  nje siperfaqe prej 217.5 m2 ne secilin kat.
Cdo kat i viles organizohet ne nje ambient open space dhe 3 ballkone.
Katet lidhen me njera tjetren me ane te shkalleve te jashtme. 
Ne pjesen e pasme te nderteses ofrohen 3 poste parkimi. 
Ofron dhe nje oborr me siperfaqe 60 m2. 
Ne varesi te kerkesa te klienteles mund te behen dhe investime te ndryshme ne vile. 
Ndertesa eshte e sapo perfunduar dhe eshte e pershtatshme per lloje te ndryshme biznesesh.
Vila pozicionohet fare prane rruges kryesore dhe ndodhet ne nje zone te zhvilluar me shume facilitete prane. 
Zona ka dalje te menjehershme ne zonen e Saukut, ne rrugen e Elbasanit dhe ne zonen e Sanatoriumit.


Cmimi: 3000 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën