Vile me qera ne nje zone residenciale ne Lunder , Tirane

ID TRR-815-35a
Lloji prones Vile
Status Me Qira
Çmimi € 3000
Sipërfaqe m2 249 +200 m2
Dhoma 4
Tualete 3
Ballkone 2
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Lunder

Vile 2-kateshe me qera ne Lunder, Tirane.
Pjese e nje kompleksi residencial shume te njohur dhe te preferuar. Me nje siperfaqe te brendshme prej 249 m2 dhe siperfaqe e jasthme prej rreth 200 m2.
Hapesirat jane te shfrytezuara mjaft mire ne dy kate, ku:
-kati i pare perfshin sallonin e ndenjes bashkangjitur me kuzhinen , dhome qe mund te perdoret per dhome miqsh ose studio dhe tualet dhe dhome tharje. Ky kat eshte projektuar me 2 dalje ne pjesen e oborrit.
-kati i dyte eshte i organizuar ne 3 dhoma gjumi, 2 tualete, depo dhe 2 ballkone.
Ne te sapo kane perfunduar punimet e brendshme, teper cilesore dhe te nje stili modern, te cilat konsistojne ne: parket cilesor, sistem ngrohje-ftohje, pajisje hidrosanitare, termoizolim i brendshem, dritare dopioxham, si dhe kuzhinen me te gjitha pajisjet elektroshtepiake.
Oborri ka siperfaqe rreth 200m2, perpara dhe pas shtepise.
Te gjitha ambjentet jane te dizenjuara me dritare te medha, te cilat e mbushin plot drite natyrale.
Ne cmim ju perfshihen dhe 2 vende parkimi.
Ky kompleks vilash dhe apartamentesh ju siguron administrim, siguri te larte, ambjente te gjelberta, vende per te luajtur femijet, pishine, bar, restorant dhe qetesine e ajrin e paster qe e ofron fshati.


Cmimi 3000 €/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën