Vile me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane

ID TRR-620-2D
Lloji prones Vile
Status Me Qira
Çmimi € 3000
Sipërfaqe m2 289
Dhoma 0
Tualete 3
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Don Bosko

Vile me qira per biznes ne rrugen Don Bosko.
Vila pozicionohet buze rruges kryesore dhe eshte shume e pershtashme per aktivitete te ndryshme.
Ka nje siperfaqe prej 296 m2 te ndare ne dy kate te organizuar ne 6 dhoma, kuzhine, zyre e vogel , 3 tualete dhe 2 ballkone.
Vila eshte e investuar ne kohet e fundit dhe eshte ne nje gjendje shume te mire 
Ftohja dhe ngrohja sigurohen nga sistem chiller dhe dyshemeja eshte e shtruar me parket.
Pozicionimi i viles eshte avantazh, pasi ndodhet me pamje nga rruga kryesore dhe lehtesisht e aksesueshme.
Mund te sherbeje si aktivitete te ndryshme si Kopsht, Hotel, Klinike mjekesore etj.
Perpara viles ka vend per parkim per dy makina.
Zona eshte e zhvilluar dhe ka akses te lehte ne zonen e Zogut te Zi.
Per me shume informacione apo foto na kontaktoni.

Cmimi 3000 Euro/muaj
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën