Vile me qera ne zonen e 21 Dhjetorit ne Tirane

ID TRR-913-25S
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 800 euro
Kati 2
Sipërfaqe m2 220 m2
Dhoma 3
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Kongresi i Lushnjes

Vile me qera ne rrugen Kongresi i Lushnjes ne Tirane

Ne kete prone perfshihen 2 kate te viles, kati i dyte dhe i trete.

Vila ofron nje siperfaqe prej 220 m2 e organizuar ne dy kate:

Kati i dyte ofron 1 soxhorno, 1 dhome e pershtatshme per biblioteke, dhome ngrenje me kuzhine te perbashket, tualet dhe nje verande ne pjesen perpara viles.

Kati i trete eshte i perbere nga 3 dhoma gjumi, korridor, tualet, 2 ballkone dhe 1 verande.

Katet jane te lidhura me shkalle te brendshme.

Te gjitha ambjentet jane te mobiluara me nje stil te rafinuar dhe teper te kendshem. Shtepia eshte rinovuar totalisht dhe mobiljet jane te reja dhe te pa perdorura me pare.

Ka te instaluar 6 kondicioner ne cdo dhome per ngrohjen dhe ftohjen.

Vila ju ofron oborr te gjelberuar ne pjesen e perparme, 1 vend parkimi per makinen, si dhe verande ku mund te shlodheni dhe relaksoheni gjate dites.

Zona eshte mjaft e qete dhe ju siguron qetesine e nevojshme per te jetuar, prane saj gjeni sherbimet e nevojshme si supermarket, dyqane, restorante, shkolle etj.

Ka akses ne rrugen Frosina Plaku, rrugen Ylbere Bylykbashi, zonen e 21 Dhjetorit etj.

 

Cmimi 800 Euro/Muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament dupleks me qera ne rrugen Cerciz Topulli, prane rruges se Barrikadave ne Tirane.

Ndodh
Me Qira 918-17S 850 €

Apartament dupleks me qera ne rrugen Cerciz Topulli, prane rruges se Barrikadave ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare ...

Apartament me qera ne rrugen Ymer Kurti ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 4-t ne nje pallat te ri prane
Me Qira 315-48b 700 €

Apartament me qera ne rrugen Ymer Kurti ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-t ne nje pallat te ri prane rruges ...

Apartament me qera ne rrugen Liqeni I Thate ne Tirane.
Ai ndodhet ne katin e 5-rt ne nje kompleks p
Me Qira 914-42b 700 €

Apartament me qera ne rrugen Liqeni I Thate ne Tirane. Ai ndodhet ne katin e 5-rt ne nje kompleks pallatesh prane ...

Apartament 3+1 me qera shume prane kompleksit Vizion plus ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te te nje
Me Qira 1117-10L 750 €

Apartament 3+1 me qera shume prane kompleksit Vizion plus ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te viteve ...

Apartament 3+1 me qera prane zones se ish-Bllokut ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne nje lagje mjaft
Me Qira 1013-39 850 €

Apartament 3+1 me qera prane zones se ish-Bllokut ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne nje lagje mjaft te njohur te ...

Apartament 3+1 me qera ne zonen e ish-Bllokut, ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e II te nje p
Me Qira 313-21 700 €

Apartament 3+1 me qera ne zonen e ish-Bllokut, ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e II te nje pallati te ri, me ...

Apartament duplex me qera ne residence Kodra e Diellit ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e
Me Qira 417-46d 900 €

Apartament duplex me qera ne residence Kodra e Diellit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e pare  dhe ka ...

Apartament me qera prane rruges Xhorxh Bush ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje ndertese te n
Me Qira 1215-53b 700 €

Apartament me qera prane rruges Xhorxh Bush ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje ndertese te ndertuar rreth ...