Apartament dupleks me qira ne Rezidencen Kodra e Diellit 1 ne Tirane

ID TRR-1221-16A
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 1100
Kati 1
Sipërfaqe m2 160
Dhoma 4
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Kodra e Diellit

Apartament dupleks 4+1 me qira ne rrugen Kodra e Diellit ne Tirane.
Shtepia eshte pjese e nje kompleksi shume te njohur dhe mjaft te pelqyer per banim, komuniteti i te cilit preferon sigurine, qetesine dhe ambientet sociale qe ofron ky kompleks.
Nese po kerkoni nje jetese prane natyres dhe artit, atehere mund ti gjeni tek Kodra e Diellit I.
Apartament ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri te pajisur me ashensor ku mire administrimi nuk mungon.
Siperfaqja prej 160 m2 perfshin sallonin e madh se bashku me kuzhinen, kater dhoma gjumi, 2 banjo, korridor dhe nje ballkon.
Hyrja ofrohet e mobiluar ne menyre moderne dhe komode, cdo ambient eshte i mbuluar me parket cilesore, salloni ka hapesire te bollshme dhe ka nje oxhak, kuzhina eshte e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme dhe ka ambient per ngrenie, dy prej dhomave te gjumit kane krevat dopio, njera ka krevat tek ndersa dhoma tjeter mund te perdoret si palester e vogel, njera nga banjot ka dush te mbyllur.
Secili prej hapesirave ngrohet dhe ftohet nepermjet kondicionereve te instaluar ne to.
Orientohet nga jug veriu.
Ka dy vende parkimi te perfshira ne cmim.

Cmimi: 1100 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament  4+1 me qera ne Buleverdin Gjergj Fishta

Apartamenti  ndodhet ne katin e 8-t
Me Qira 1016-5L 1000 €

Apartament  4+1 me qera ne Buleverdin Gjergj Fishta Apartamenti  ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te ...

Apartament dupleks me qera ne rrugen Vaso Pasha ne Tirane.

Apartamenti pozicionohet ne katin e 3-
Me Qira 515-17m 1000 €

Apartament dupleks me qera ne rrugen Vaso Pasha ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e 3-te te nje pallati ...

Apartament me qera ne rrugen Themistokli Germenji ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te ne nje palla
Me Qira 216-3b 1000 €

Apartament me qera ne rrugen Themistokli Germenji ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat te ri prane ...

Apartamanet 4+1 per qera ne rrugen Selite e Vjeter ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e tret
Me Qira 718-51d 1200 €

Apartamanet 4+1 per qera ne rrugen Selite e Vjeter ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje ndertese ...

Apartament 4+1 me qera ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nj
Me Qira 117-10K 1000 €

Apartament 4+1 me qera ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje vile 2 kateshe ne ...