Vile me qira ne rrugen Vace Zela, ne Tirane

ID TRR-622-56Z
Lloji prones Vile
Status Me Qira
Çmimi € 1000
Sipërfaqe m2 400
Dhoma 6
Tualete 3
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Vace Zela

Vile 2 kateshe me qira ne rrugen Vace Zela ne Tirane.
Ka nje siperfaqe totale prej 480m2 dhe siperfaqe ndertimi prej  123m2.
Kati i pare  ofron 1 kuzhine se bashku me nje sallon, 3 dhoma gjumi dhe 2 tualete.
Kati i dyte ka sallon ndenje se bashku me ambjent gatimi, 3  dhoma gjumi , si dhe nje tualet.
Ngrohja dhe ftohja e ambientit mundesohet nga nje kondicioner qe eshte i vendosur ne sallon.
Ka nje oborr te madh 360m2  I cili ofron mundesi parkimi per 4 makina.
Shtepia ndodhet ne nje zone te qete te Tiranes dhe shume prane faciliteteve per te banuar apo ndertuar biznesin tuaj.
Vila eshte e pershtatshme per banim, si dhe mund te shfrytezohet edhe per biznes.
Ka akses te lehte ne rrugen e Kavajes, Unazen e re, Ish fushen e Aviacionit.


Cmimi: 1000 euro/muaj.
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Vile me qera prane rruges se Kavajes ne Tirane.

Vila eshte e pozicionuar ne nje lagje te njohur d
Me Qira 613-43 1100 €

Vile me qera prane rruges se Kavajes ne Tirane. Vila eshte e pozicionuar ne nje lagje te njohur dhe te vjeter te ...