Vile moderne me qera ne Long Hill Residence ne Lunder

ID TRR-620-4a
Lloji prones Vile
Status Me Qira
Çmimi € 3500
Sipërfaqe m2 275
Dhoma 3
Tualete 3
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Long Hill Residence

Vile me qira ne nje nga zonat dhe rezidencat me te preferuara te Lundres.
Karakterizohet nga nje design modern ne pjesen e jashtme dhe te brendshme te saj
Ndahet ne 2 kate me nje siperfaqe te brendshme 275 m2 dhe oborr rreth 500 m2.
Kati i pare ofron sallon te madh te hapur bashke me kuzhine dhe zone ngrenje, nje tualet. Kat i dyte ka 3 dhoma gjumi, 2 tualete, secila garderobe, ballkon.
Vila eshte e re dhe e pabanuar, ofrohet pjeserisht e mobiluar, kuzhina me te gjitha paisjet moderne, parket i cilesisee se larte ne te gjithe shtepine. Sistem qendror per ngrohje dhe ftohje .
Oborri eshte me bar dhe po mbillen peme te ndryshme.
Ofrohen 2 vende parkimi te perfshira ne cmim.
Rezidenca ofron qetesine dhe sigurine maksimale, administrim te mire te gjithe rezidences, bar-restorant, pishina verore etj.


Cmimi 3200 Euro/muaj tatim i perfshire ne cmim

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën