Vile moderne me qera, pjese e nje kompleks vilash ne Lunder, Tirane

ID TRR-815-37a
Lloji prones Vile
Status Me Qira
Çmimi € 3500 €
Sipërfaqe m2 340 m2 + 580 m2
Dhoma 5
Tualete 3
Ballkone 2
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa

Vile luksoze me qera ne Lunder, pozicionuar ne nje kompleks vilash me cilesi te larte.

Kompleksi eshte mjaft i preferuar nga te huaj duke qene se ofron siguri te larte, qetesi, ajer te paster pa lene pa permendur edhe arkitekturen moderne te ketyre vilave. 

Vila ne fjale ka nje sipefaqe te brendshme prej 340 m2 e ndare ne 3 kate.

Kati i pare eshte garazhi i mbyllur per 2 makina, sallon ndenje, dhome larje dhe tharje dhe studio.

Kati i dyte ofron sallon te madh ndenje me oxhak , 2 pjese te vecanta zone ngrenje, kuzhine , tualet dhe ballkon.

Kati i trete jane 3 dhomat e gjumit , 2 matrimoniale dhe 1 per femije, 2 tualete, ballkon.

Vila ofrohet komplet e mobiluar me nje stil modern dhe mobilje shume cilesore.

Oborri ka nje siperfaqe prej 580 m2 , ne ane te viles ndodhet edhe nje tende druri ne formen e gazebos. Oborri eshte i mire kuruar dhe me peme te ndryshme.

Kompleksi ofron gjithashtu pishina verore , restorant, bar, fusha futbolli, basketolli, tenisi etj.


Cmimi 3500 €/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Vile 3 kateshe me qera ne nje nga rezidencat me te mirenjohura ne zonen e Lundres, ne Tirane.

Vil
Me Qira 1118-29a 3550 €

Vile 3 kateshe me qera ne nje nga rezidencat me te mirenjohura ne zonen e Lundres, ne Tirane. Vila ka nje siperfaqe ...