Vile moderne me qera tek Long Hill Residence ne Lunder , (TRR-917-26a)

ID TRR-917-26a
Lloji prones Vile
Status Me Qira
Çmimi € 2500 Euro
Sipërfaqe m2 720 m2
Dhoma 3
Tualete 3
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa

Vile moderne me qera ne nje nga rezidencat e vilave me te preferuara ne Tirane.

Te mirenjohura per cilesine e ndertimit, qetesine, administrimin dhe ajer te paster.  

Vila ka nje siperfaqe te brendhsme prej 220 m2 dhe te jashtme rreth 500 m2.

Me nje stil modern ne mobilim ofrohet totalisht e mobiluar.

Kati i pare perbehet nga salloni i madh , me oxhak dhe me verande. Kuzhina e bashkangjitur me zonen e ngrenjes dhe nje tualet.

Kati i dyte ka 3 dhoma gjumi, 1 studio dhe 2 tualete .  

Dhoma matrimoniale ka garderobe dhe tualet te brendshem.  

Ky kat ka dhe dalje direkte ne oborr dhe ne pjesen e pishines.

Oborri eshte i kuruar mire, me pishine, ka dhe nje depo ne pjesen e jashtme qe eshte perdorur edhe si palester.

E gjithe vila eshte e shtruar me parket, system qendror per ngrohje dhe ftohje.

Me vilen ofrohen edhe 3 vende parkimi. 

 

Cmimi 2500 Euro/muaj taksa te perfshira

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën