Vile moderne per shitje prane Liqenit te Farkes ne Tirane

ID TRS-1022-32A
Lloji prones Vile
Status Në Shitje
Çmimi € 2.200.000 euro
Sipërfaqe m2 296.3 m2
Dhoma 4
Tualete 4
Ballkone 3
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Panorama e Liqenit, Farke

Vile 3 kateshe per shitje ne nje nga komplekset me te reja ne zonen e Farkes.
Ka nje siperfaqe totale ndertimi prej 296.3 m2 e cila eshte e ndare ne kat -1, kat perdhe dhe kat i pare.
Kati -1 eshte 86.3 m2 dhe eshte i organizuar ne nje sallon ndenje sebashku me kuzhinen, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe verande 19.1m2.
Kati perdhe ka siperfaqe 105m2 dhe eshte i perbere nga nje sallon bashke me kuzhinen, 1 tualet dhe verande 58.3m2.
Kati i pare eshte gjithashtu 105m2 dhe perbehet nga 3 dhoma gjumi, garderobe, 2 tualete, 1 ballkon dhe verande 40.7m2
Vila ofrohet totalisht e mobiluar ne te tre katet me nje stil modern dhe bashkohor, eshte e shtruar me parket dhe ka 2 oxhaqe ne katin -1 dhe katin perdhe.
Ngrohja dhe ftohja eshte e mundesuar nga nje sistem kondicionimi daikin tavanor dhe rezistenca per ngrohje ne dysheme ne secilin kat.
Orientimi i viles eshte Lindje-Perendim
Vila ka nje pishine rreth 56m2 dhe oborr qe ofron parking per 2-3 makina.
Zona ku ndodhet ofron qetesi, siguri dhe pozicioni i kesaj vile ju mundeson nje pamje mjaft te bukur te Liqenit te Farkes.

Cmimi: 2.200.000 euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën