Vile per qera ne Residencen Long Hill ne Lunder

ID TRR-522-19A
Lloji prones Vile
Status Me Qira
Çmimi € 3000 euro
Sipërfaqe m2 329 m2
Dhoma 4
Tualete 3
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Long Hill, Lunder

Vile 3 kateshe per qera ne nje nga rezidencat me te preferuara ne Lunder, ne Long Hill Residence.
Ka nje siperfaqe te brendshme prej 329 m2 dhe siperfaqe oborri 490 m2
Kati perdhe ka 2 dhoma gjumi me nje tualet, 2 garderoba, dhome lavanderi dhe nje studio.
Kati i pare ofron sallon te madh, kuzhine te vecuar dhe nje banjo.
Kati i dyte ofron 2 dhoma gjumi secila me banjo dhe garderobe. 
Ofrohet e mobiluar vetem pjesa e kuzhines dhe sistemi qendror per ngrohje dhe ftohje.
E shtruar e gjitha me parket cilesor.
Shtepia ka nje pamje te lire me nje peizazh te bukur. 
Rezidenca ofron siguri maksimale, qetesi, pishina verore, bar, restorant, fusha te ndryshme sportive.

Cmimi 3000 Euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën