Vile per qera ne zonen e Komunes se Parisit ne Tirane

ID TRR-1122-47V
Lloji prones Vile
Status Me Qira
Çmimi € 2000 euro
Sipërfaqe m2 186m2
Dhoma 4
Tualete 3
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa

Vile 2 kateshe me qera ne rrugen Bilal Golemi ne zonen e Komunes se Parisit.
Vila ka nje siperfaqe ndertimi prej 186 m2 dhe siperfaqe oborri rreth 300 m2.
Kati i pare eshte i organizuar ne 1 sallon sebashku me kuzhinen, 2 dhoma dhe 1 tualet.
Kati i dyte ofron sallon, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon.
Ofrohet e mobiluar per banim ose bosh per shfrytezim si biznes.
Ka akses direkt ne rrugen kryesore, zona lidhet shpejt me Unazen e Re, Bllokun, autostraden Tirane-Elbasan dhe autostraden Tirane-Durres.

Cmimi: 2000 euro/ muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën