Vile per qira ne rezidencen Long Hill ne Lunder, Tirane

ID TRR-321-13a
Lloji prones Vile
Status Me Qira
Çmimi € 2000
Sipërfaqe m2 186
Dhoma 3
Tualete 3
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Lunder

Vile 2 kateshe me qira ne rezidencen Long Hill Residence ne Lunder.
Vila ka nje arkitekture unike , e pozicinuar ne pjesen e siperme te kodres ne te cilen eshte ndertuar ky kompleks.

Shtepia eshte e sapoperfunduar dhe ne procesin e mobilimit. Siperfaqe e brendshme 186 m2 dhe oborr rreth 400 m2.

Kati i pare i viles eshte formuar nga nje kuzhine e ndare , pjesa e sallonit dhe tualet.

Kati i dyte ka nje shpendarje ne 3 dhoma gjumi ku njera prej tyre ka garderobe dhe tualet brenda , tualet i perbashket per katin dhe ballkon.

Ofrohet me system qendror ngrohje ftohje Daikin Inverter, me kuzhine te pajisur dhe dollape, e shtruar e gjitha me parket cilesor.

Zona karakterizohet nga qetesia dhe ajri i paster.

Rezidenca ofron pishina verore, bar-restorant, fusha baskeball, tenis etj.

Ofrohen 2 vende parkimi te hapura te perfshira ne cmim.

Cmimi 2000 Euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën