Vile per shitje ne Long Hill Residence ne Lunder, Tirane

ID TRS-123-25A
Lloji prones Vile
Status Në Shitje
Çmimi € 640.000 euro
Sipërfaqe m2 229 m2
Dhoma 3
Tualete 3
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Long Hill Residence, Lunder

Vile 2 kateshe per shitje ne rezidencen Long Hill ne zonen e Lundres ne Tirane.
Ka nje siperfaqe te brendshme prej 229m2 dhe nje oborr prej 289m2.
Kati perdhe eshte i organizuar ne 3 dhoma gjumi dhe 2 tualete.
Kati i pare organizohet ne sallon, kuzhine te vecuar, tualet dhe nje verande e cila ofron nje pamje panoramike.
Ofrohet e mobiluar vetem me pjesen e kuzhines dhe e pajisur me sistem qendror chiller.
Aktualisht eshte e dhene me qera, gje qe e ben nje mundesi te mire investimi edhe ne vazhdimesi.
Rezidenca eshte e mirenjohur, ofron siguri dhe te gjitha sherbimet e nevojshme per nje jetese komode.
Ofron mundesi parkimi per 2 makina.
Eshte e pajisur me certifikate te rregullt pronesie.


Cmimi: 640.000 euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën