Vile per shitje ne ne zonen e Lundres ne Tirane

ID TRS-1022-2A
Lloji prones Vile
Status Në Shitje
Çmimi € 420.000 euro
Sipërfaqe m2 300 m2
Dhoma 4
Tualete 3
Ballkone 2
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Lunder

Vile per shitje ne nje zone rezidenciale ne zonen e Lundres dhe vetem pak minuta me makine larg TEG-ut.
Vila eshte e ndertuar vitet e fundit, me nje siperfaqe 300 m2 e brendshme dhe 450 m2 parcela e tokes.
Qetesia, pamja e bukur dhe pozicionimi nga jugu me plot diell e bejne kete vile edhe me te vecante.
Ndahet ne 4 kate ku kati i pare i hyrjes eshte salloni bashke me kuzhine dhe zone ngrenje, ballkon dhe tualet. 
E lidhur me shkalle te brendshme shkojme ne katin e dyte e cila ofron nje master bedroom me dhome, garderobe, tualet dhe ballkon.
Kati i trete ofron serish dhome/sallon ndenje qe mund te shfrytezohet per te dyja. 
Kati qe eshte poshte katit 0 dhe me dalje direkt ne oborr ofron 2 dhoma gjumi, tualet, depo. 
Ofrohet i mobiluar me nje stil modern, parket druri ne te gjithe shtepine, sistem kaldaje per ngrohje etj.
Ne pjesen e oborrit formohen dhe vendet e parkimit. 
Prona eshte me certifikate te rregullt pronesie. 

Cmimi: 400.000 Euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën