Vile per shitje ne nje kompleks rezidencial vilash ne Lunder , Tirane , (TRS-1017-2a)

ID TRS-1017-2a
Lloji prones Vile
Status Në Shitje
Çmimi € 470.000 Euro
Sipërfaqe m2 684 m2
Dhoma 3
Tualete 3
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Long Hill Residence

Vile moderne per shitje ne nje kompleks rezidencial vilash ne Lunder, Tirane.

Rezidence shume e preferuar nga vendas dhe te huaj.  

Vila ka nje siperfaqe te brendshme prej 196 m2 dhe te jashtme rreth 488 m2.

Me nje stil modern dhe shume cilesor ne mobilim ofrohet totalisht e mobiluar ose jo ne varesi te kerkesave.

Kati i pare perbehet nga salloni i madh , me oxhak dhe me verande.

Kuzhina e bashkangjitur me zonen e ngrenjes dhe nje tualet.

Kati i dyte ka 3 dhoma gjumi dhe 2 tualete .  

Dhoma matrimoniale ka garderobe dhe tualet te brendshem.  

Ky kat ka dhe dalje direkte ne oborr .

Oborri eshte i kuruar mire, me lule dhe peme te ndryshme.

Sistem qendror per ngrohje dhe ftohje.

Rezidenca ofron siguri te larte me kamera dhe roje 24 ore, administrim te mire , restorant , pishina , fusha te ndryshme per baskeball , vrapim etj

Me vilen ofrohen edhe 2 vende parkimi. Me certifikate te rregullt pronesie.

Cmimi: I mobiliuar 470.000 Euro

        

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Vile per shitje pjese e nje residence te mirenjohur ne Lunder te Tiranes.

Nje kompleks vilash mja
Në Shitje 916-1a 460.000 €

Vile per shitje pjese e nje residence te mirenjohur ne Lunder te Tiranes. Nje kompleks vilash mjaft i preferuar dhe ...