Vile per shitje ne nje kompleks rezidencial vilash ne Lunder, Tirane

ID TRS-1218-13a
Lloji prones Vile
Status Në Shitje
Çmimi € 520.000 Euro
Sipërfaqe m2 249 m2
Dhoma 4
Tualete 3
Ballkone 2
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Lunder

Vile 2-kateshe per shitje ne Lunder, Tirane.

Pjese e nje kompleksi residencial shume te njohur dhe te preferuar. Me nje siperfaqe te brendshme prej 249 m2 dhe siperfaqe e jashtme prej rreth 400 m2.

Hapesirat jane te shfrytezuara mjaft mire ne dy kate, ku:

-kati i pare perfshin sallonin e ndenjes bashkangjitur me kuzhinen , dhome qe mund te perdoret per dhome miqsh ose studio ,tualet dhe dhome tharje. Ky kat eshte projektuar me 2 dalje ne pjesen e oborrit.

-kati i dyte eshte i organizuar ne 3 dhoma gjumi, 2 tualete, depo dhe 2 ballkone.

Punime  te brendshme teper cilesore dhe te nje stili modern, te cilat konsistojne ne: parket cilesor, sistem ngrohje-ftohje, pajisje hidrosanitare, termoizolim i brendshem, dritare dopioxham, si dhe kuzhinen me te gjitha pajisjet elektroshtepiake.

Oborri ka siperfaqe rreth 400m2, perpara dhe pas shtepise.

Te gjitha ambientet jane te dizenjuara me dritare te medha, te cilat e mbushin plot drite natyrale.

Ne cmim ju perfshihen dhe 2 vende parkimi.

Ky kompleks vilash dhe apartamentesh ju siguron administrim, siguri te larte, ambiente te gjelberta, vende per te luajtur femijet, pishine, bar, restorant dhe qetesine e ajrin e paster qe e ofron natyra perreth.

E pajisur me certificate te rregullt pronesie

Cmimi 520.000 Euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën