Vile per shitje ne nje kompleks te ri ne Lunder, Secret Garden Residence, Tirane , (TRS-218-24a)

ID TRS-218-24a
Lloji prones Vile
Status Në Shitje
Çmimi € 450.000 Euro
Sipërfaqe m2 900 m2
Dhoma 4
Tualete 0
Ballkone 0
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Secret Garden Residence

Vile per shitje ne  nje kompleks vilash shume prane me TEG ne Lunder.

Ne procesin e fundit te perfundimit si residence vilash dhe qe do ofroje privatesi maksimale, siguri 24 ore dhe administrim te mire.

Vila ka nje siperfaqe te brendshme prej 400 m2 dhe oborr 500 m2 te ndare ne 3 kate dhe bodrum.

Mundesi zgjedhje te ndarjeve te brendshme dhe te paisjeve hidrosanitare, shtrimit te dyshemes dhe te ngjyrave.

Me nje stil te vecante duke krijuar ndjesine e shtepiave mikpritese dhe te ngrohta me punime guri nga jashte dhe standart te lart punimesh nga brenda.

Kompleksi ka ne perberjen e vet vila dhe duplekse , me hapesira te perbashketa te gjelberta, me oborre private. 

Cmimi 450.000 Euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën