Vile per shitje ne rezidencen White Houses ne Lunder, Tirane

ID TRS-620-26a
Lloji prones Vile
Status Në Shitje
Çmimi € 525.000
Sipërfaqe m2 290
Dhoma 3
Tualete 3
Ballkone 2
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Lunder

Vile per shitje ne rezidences White Houses ne Lunder. E perbere nga 3 kate + bodrum ndahet ne 290 m2 ndertim dhe 180 m2 oborr i shfrytezueshem.Ne katin e pare gjendet sallon i madh dhe tualet, kati i dyte ka nje dhome qe perdoret si  kuzhine e cila mund te te zhvendoset me shume lehtesi ne zonen e sallonit, 1 dhome gjumi bashke me dhome garderobe nje tualet dhe nje ballkon. Kati i trete eshte papfingo ku ndodhet nje dhome e madhe sebashku me dhome garderobe dhe tualet. Ne kete kat eshte dhe nej verande me pamje te bukur dhe te hapur te zones perreth. Bodrumi i viles sherben si parkim dhe dhome lavanderie. Vila mundeson ne total 4 vende parkimi , 2 te jashtme dhe 2 te brendshme. Ofrohet e investuar dhe e mobiluar me markat me te mira te pajsijeve ne treg, investimi eshte kryer vecmas firmes se ndertimit po ashtu dhe termoizoli I fasades. Ngrohje ftohje me system qendror per te gjithe. Shtepia eshte e shtruar e gjitha me parket cilesor. Kompleksi eshte I mirenjohur dhe I preferuar per nga afersia qe ka me TEG, per nga qetesia dhe siguria. 
E pajisur me certificate pronesie.

Cmimi 525.000 Euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Vile per shitje ne Lunder shume prane me qendren tregtare TEG ne Tirane.
Vila eshte ndertuar vitet
Në Shitje 821-52A 520.000 €

Vile per shitje ne Lunder shume prane me qendren tregtare TEG ne Tirane. Vila eshte ndertuar vitet e fundit dhe ...