Vile per shitje ne rrugen Kodra e Diellit ne Tirane

ID TRS-422-39U
Lloji prones Vile
Status Në Shitje
Çmimi € 580.000
Sipërfaqe m2 440 m2
Dhoma 4
Tualete 3
Ballkone 4
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Kodra e Diellit

Vile per shitje ne rrugen Kodra e Diellit ne Tirane.

Vila ka nje siperfaqe trualli prej 400m2 dhe siperfaqe ndertimi 440 m2.
Shtepia organizohet ne 1 kat nentoke, 2 kate te banueshme dhe 1 papafingo.
Kati nentoke ofron mundesi parkimi dhe 1 dhome per depo.
Kati perdhe ka 1 dhome ndenje te madhe, me oxhak dhe 2 kondicionere, kuzhine te vecuar, 1 banjo dhe 2 ballkone. 
Kati i dyte ka 3 dhoma me sistem ngrohje-ftohje qe mundesohet nga kaldaja dhe 3 kondicionere, 2 banjo dhe 2 ballkone.
Papafingoja ka nje dhome te madhe dhe 2 veranda.

Ndodhet ne nje nga zonat me te qeta te Tiranes, ka akses te lehte ne rrugen Rrapo Hekali dhe ne autostraden Tirane-Elbasan.
Shtepia eshte e pajisur me certifikate te rregullt pronesie .

Cmimi: 580.000 Euro 
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën