Vile per shitje ne zonen e Pazarit te Ri ne Tirane (TRS-1018-4E)

ID TRS-1018-4E
Lloji prones Vile
Status Në Shitje
Çmimi € 240.000 Euro
Sipërfaqe m2 301 m2
Dhoma 3
Tualete 3
Ballkone 3
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Pazari i Ri

Vile ne shitje ne rrugen Hoxha Tahsim, ne zonen e Pazarit te Ri ne Tirane.

Perbehet nga 4 kate. Kati perdhe ka nje siperfaqe prej 73.1 m2 dhe katet e tjera kane siperfaqe 76 m2.

Kati perdhe perfshin pjesen e hyrjes ne vile, nje garazh, nje depo dhe nje korridor. Kati i pare perfshin nje dhome ndenje dhe nje kuzhine te vecuar, nje tualet, nje korridor dhe nje ballkon. Kati i dyte perfshin dy dhoma gjumi, nje studio, nje tualet dhe nje ballkon. Kati i trete eshte si nje papfingo dhe perfshin nje dhome gjumi, nje tualet, nje korridor dhe nje verande. 

Ofrohet e mobiluar. 

Ngohja dhe ftohja mundesohet nga kondicioneret.

Vila eshte ne kushte shume te mira.

Katet lidhen me njeri tjetrin nepermjet shkalleve te brendshme me parmake prej druri.

Vila eshte ndertuar ne vitin 1998.

Zona eshte shume e zhvilluar dhe eshte nje nga lagjet e vjetra te Tiranes. Ka prane te gjitha sherbimet e nevojshme per komunitetin si bare, restorante, klinika te ndryshme, supermarkete etj.

Vendndodhja ka akses ne zonen e Pazarit te Ri, ne zonen e Xhamllikut, ne zonen e Ali Demit dhe ne Qendren e Tiranes.

Ka certifikate te rregullt pronesie.

 

Cmimi: 240.000 Euro (i diskutueshem)

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Vile dhe dyqan per shitje ne rrugen Filip Shiroka ne Tirane.
Ka siperfaqe trualli prej 585.80m2 dhe
Në Shitje 417-50L 250.000 €

Vile dhe dyqan per shitje ne rrugen Filip Shiroka ne Tirane. Ka siperfaqe trualli prej 585.80m2 dhe siperfaqe ndertimi ...

Vile per shitje prane zones se Laprakes ne Tirane.
Vila ka nje siperfaqe ndertimi prej 230 m2.
Sip
Në Shitje 1117-11d 230.000 €

Vile per shitje prane zones se Laprakes ne Tirane. Vila ka nje siperfaqe ndertimi prej 230 m2. Siperfaqja e brendshme ...

Vile per shitje prane zones se Lundres se Tirane.

Pozicionohet ne nje kompleks vilash te ndertuar
Në Shitje 415-67b 245.000 €

Vile per shitje prane zones se Lundres se Tirane. Pozicionohet ne nje kompleks vilash te ndertuar kohet e ...

Vile ne shitje ne rrugen Kleanthi Koci ne zonen e Kinostudios ne Tirane.
Siperfaqja e parceles nder
Në Shitje 1218-20E 250.000 €

Vile ne shitje ne rrugen Kleanthi Koci ne zonen e Kinostudios ne Tirane. Siperfaqja e parceles ndertimore eshte 236.4 ...