Vile per shitje ne zonen e Saukut ne Tirane

ID TRS-421-22V
Lloji prones Vile
Status Në Shitje
Çmimi € 170.000 Euro
Sipërfaqe m2 360 m2
Dhoma 4
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Turdive

Vile per shitje prane rruges Shefqet Ndroqi ne Tirane.

Ka nje siperfaqe toke prej 360 m2 dhe siperfaqe ndertimi prej 196.3 m2 te ndare ne dy kate.

Kati i pare organizohet ne 3 dhoma gjumi, banjo, korridor dhe shkalle nga brenda, kati i dyte organizohet ne sallon dhe kuzhine, dy dhoma gjumi, banjo, korridor dhe ballkon.

Shtepia ofrohet plotesisht e mobiluar dhe ne gjendje shume te mire.

Ngrohja dhe ftohja kryhen nga 4 kondicionere te vendosur ne sallon dhe ne dhomat e gjumit.

Tarraca e veshur me material hidroizolues, oborri i madh mjaftueshem per parkimin e 4 makinave.

Pjesa e tokes perreth viles e mbjelle me peme frutore.

Vila ndodhet ne nje zone mjaft te qete dhe te sigurte.

Ka akses direkt ne rrugen Shefqet Ndroqi, Spitalin Universitar Shefqet Ndroqi dhe prane Liqenit te Farkes.

E pajisur me certifikate pronesie.

 

Cmimi: 170.000 Euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën