Vile per shitje prane QTU ne Tirane

ID TRS-318-50R
Lloji prones Vile
Status Në Shitje
Çmimi € 130.000
Sipërfaqe m2 302
Dhoma 4
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Industriale

Vile per shitje ne rrugen industriale prane QTU ne Tirane.

Vila ndodhet prane rruges industriale ne afersi te mobileri Ardeno ne Tirane.

Siperfaqja totale eshte prej 302 m2 ndersa siperfaqja e nderteses eshte 240 m2.

Ndertesa organizohet ne dy kate te pajisura me shkalle te vecanta dhe qe mund te ofrohen ne menyre te ndare si dy apartamente.

Kati i pare eshte i organizuar ne nje dhome ndenje me hapesire te bollshme dhe me kuzhine te perfshire, dy dhoma gjumi, korridor dhe nje tualet.

Ofrohet i pa mobiluar por permban kuzhinen dhe tualetin e rinovuar me pajisje cilesore.

Organizimi i brendshem i dhomave eshte i mire.

Kati i dyte ofrohet ende i paperfunduar dhe organizohet ne po te njejten menyre si kati i pare.

Pjesa e jashtme e oborrit ofron vend te mjaftueshem per parkimin e dy makinave.

Ndodhet ne nje zone te qete dhe larg smogut qe karakterizon pjesen qendrore me dendesi te madhe te qytetit te Tiranes.

Ka akses te shpejte ne rrugen Industriale.

Prona eshte e pajisur me certifikate pronesie.

 

Cmimi 130.000 Euro

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Vile 2 kateshe ne shitje ne rrugen Gjelberimi ne Vore, ne Tirane.
Ka nje siperfaqe trualli prej 300
Në Shitje 520-16S 120.000 €

Vile 2 kateshe ne shitje ne rrugen Gjelberimi ne Vore, ne Tirane. Ka nje siperfaqe trualli prej 300 m2 dhe siperfaqe ...