Vile per shitje prane rruges Kastriotet ne Kamez (TRS-118-53R)

ID TRS-118-53R
Lloji prones Vile
Status Në Shitje
Çmimi € 330.000 Euro
Sipërfaqe m2 580 + 610 m2
Dhoma 14
Tualete 7
Ballkone 3
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Paloke Kurti

Vile per shitje ne rrugen Paloke Kurti ne Tirane.

Vila ndodhet ne distance 50 m nga rruga Kastriotet qe lidh Tiranen me Fushe-Krujen.

Kjo prone ka nje siperfaqe trualli prej 580 m2 dhe siperfaqe ndertimi 610 m2.

Kati perdhe eshte i organizuar ne ambient te hapur dhe nje tualet, eshte konceptuar te sherbeje si magazine.

Kati i pare eshte i organizuar ne formen e nje apartamenti me nje sallon, kuzhine e vecuar, tre dhoma gjumi, nje verande rreth 30 m2 dhe dy tualete.

Kati i dyte eshte i pajisur me shkalle te vecanta.

Organizohet ne formen e dy apartamenteve ku njeri strukturohet ne nje sallon, ambient gatimi i ndare, dy dhoma gjumi, nje ballkon dhe dy tualete ndersa tjetri ne nje sallon, kuzhine e ndare, nje dhome gjumi, nje ballkon dhe nje tualet.

Kati i trete organizohet ne dhome ndenje me ambient gatimi te perfshire, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe nje verande panoramike 60 m2.

Vila ofrohet e mobiluar me nje stil bashkekohor dhe permban investime shtese si piktura murale, sistem ndricimi ne spote te ndryshme etj.

Rregullimi i temperatures se brendshme sigurohet nepermjet nje sistemi kondicionimi qendror, sistem I ngrohjes me kaldaje dhe nga kondicionere.

Ne total vila ka gjithsej 14 ambiente ku perfshihen dhoma dhe salla, tre ballkone, dy veranda dhe shtate tualete.

Oborri i jashtem ofron nje mjedis clodhes dhe te kuruar deri ne detaje.

 

Cmimi 330.000 Euro

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën